Tomasz Smoliński

O mnie

Strona główna » O mnie
adwokat olsztyn

Bardzo miło mi powitać Państwa na stronie internetowej prowadzonej przeze mnie Kancelarii Adwokackiej.

Nazywam się Tomasz Smoliński i z dużą satysfakcją niosę pomoc prawną w oparciu o posiadane doświadczenie i wiedzę zdobyte we współpracy z Kancelariami Prawnym z całej Polski. Nabyte umiejętności umożliwiają mi profesjonalną obsługę prawną Klientów na terenie całego kraju jednocześnie będąc gwarancją prowadzenia sprawy na najwyższym poziomie w pełnej współpracy z Klientem co przekuwa się na liczne sukcesy odnoszone na salach sądowych.

Istotną zasadną jest dla mnie jak pełne zabezpieczenie interesów Klienta oraz indywidualne podejście do jego potrzeb. Bez problemu odnajduję się w rozwiązaniach nowych technologii wykorzystując je na korzyść Klienta i we współpracy z nim. Dzięki temu Kancelaria bez problemu świadczy pomoc prawną na terenie całego kraju jak również dla Klientów spoza granicy Polski.

Dlaczego warto mi zaufać?

Zawsze stoję na straży praw mojego Klienta

Uprawnienia do wykonywania zawodu adwokata uzyskałem składając z wyróżnieniem egzamin zawodowy. Jednocześnie od wielu lat związany jestem z Wydziałem Prawa Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie i aktualnie łączę działalność zawodową z działalnością naukową współpracując z Katedrą Prawa Finansowego i Prawa Podatkowego.

Jestem autorem i współautorem publikacji i monografii, poruszających tematykę istotną z punktu widzenia interesów jednostki w tym z zakresu zabezpieczenia społecznego. Jestem bardzo wyczulony na naruszanie praw i wolności jednostek poprzez naruszające je działania organów publicznych. Niestety obywatel w sporze z organami państwowymi wielokrotnie stoi na słabszej pozycji, swoimi działaniami staram się te proporcje wyrównywać.

Zajmuję się prowadzeniem spraw z wielu dziedzin prawa co wynika z dużego zainteresowania zagadnieniami prawnymi. Specjalizuję się w prawie cywilnym materialnym i procesowym oraz posiadam szerokie doświadczenie między innymi w sprawach kredytów waloryzowanych kursem walut obcych reprezentując Klientów na obszarze całego kraju i pomagając im w najtrudniejszych sytuacjach.


Nasza kancelaria oferuje wsparcie klientom indywidualnym jak i biznesowym w zakresie doradztwa podatkowego

Moje zainteresowania

Wśród moich zainteresowań poza prawnych są podróże, rozwój osobisty oraz muzyka. Przez wiele lat był także członkiem Polskiego Towarzystwa Tanecznego, Federacji Tańca Sportowego i World Dance Sport Federation.

Moje publikacje

W związku z moją pracą naukową spod mojego pióra wyszło wiele publikacji. Można się z nimi zapoznać poniżej.

Każdy klient jest dla nas równie ważny